Hakkımızda - İstfit - Maltepe/ İstanbul - 0 543 816 19 65
Hakkımızda

Hakkımızda

 

 

 

İstanbul halkına bir güzellik de İstfit ekibinden gelsin. Maltepe’de bulunan lezzet atölyemiz, müşterilerimiz için pişirmeye devam ediyor. Diyelim ki misafirleriniz gelecek ve sizin zamanınız yok ya da çalışmaktan yemek yapmaya vaktiniz kalmıyor. Özel bir gününüz var veya kalabalık davet yemeği veriyorsunuz. Mutfakta saatlerinizi harcamanıza gerek kalmıyor. Bir telefon kadar uzağınızdayız. En lezzetli ev yemekleri ile hem gününüzü kurtarıyor hem de sofralarınızı süslüyoruz.

 

 

 

Yemeklerimizde ve tatlılarımızda katkı maddesi kullanmadan, sizler için en sağlıklısı ne ise onu yapıyoruz. Güveçte zeytinyağlı sarmalar, börekler, el açması baklavalar, olmazsa olmazımız tatlılar… İstanbul ev yemeği denilince elimizin lezzeti ile sizlerin beğenisini kazanmaya devam ediyoruz.

 

 

 

Yemek yapmak bizim için en güzel neşe kaynağı. Mutfakta çalışmak, özgürce yeni lezzetler ortaya çıkarmak harika bir his. Bizler işimizi isteyerek, severek, azimle yapıyoruz. Küçük bir noktayken şimdi onlarca nokta olduk. Sizlerin memnuniyeti ile yarın binlerce nokta olabiliriz. Belki de daha fazlası… Hem sevdiğimiz işi yapıyor olmamız hem de insanların bu işten memnun kalmaları, bizi işimizde daha iyilerini yapmaya teşvik ediyor. Bizim için pes etmek diye bir şey yok. Aksine, daha çok çalışmak ve daha lezzetli yemekler hazırlamak var. Müşterilerimiz ile iletişimimizde güler yüzlü olmamız, onlara istedikleri hizmeti fazlasıyla veriyor olmamız bu sektörde bizi iyi yerlere getirdi. Eğer siz de lezzetli ev yemekleri istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz. İstfit ile lezzet sofralarınızda olsun.

 

istanbul maltepe diyat yemekleri,istanbul maltepe diyet yemekleri siparişi,istanbul maltepe evde yemek siparişi,istanbul maltepe firmalara yemek siparişi,istanbul maltepe firmalara diyet yemekleri siparişi,istanbul maltepe güveçte yaprak sarması siparişi,istanbul maltepe güveç yemekleri siparişi,istanbul maltepe zeytinyağlı sarma siparişi,istanbul maltepe tiramisu siparişi,istanbul maltepe iş yerine tiremisu siparişi,istanbul maltepe evlere tremisu siparişi,istanbul maltepe ev baklavası siparişi,istanbul maltepe diyet yemekleri nereden alabilirmim,istanbul maltepe diyet yemekleri nereden sipariş edebilirim,istanbul maltepe tepsi baklava siparişi,istanbul maltepe börek siparişi,istanbul maltepe tepsi börek siparişi,istanbul maltepe güveçte sarma siparişi,istanbul maltepe ev yapımı yemek siparişi,istanbul maltepe ev yemekleri siparişi,maltepe diyat yemekleri,maltepe diyet yemekleri siparişi,maltepe evde yemek siparişi,maltepe firmalara yemek siparişi,maltepe firmalara diyet yemekleri siparişi,maltepe güveçte yaprak sarması siparişi,maltepe güveç yemekleri siparişi,maltepe zeytinyağlı sarma siparişi,maltepe tiramisu siparişi,maltepe iş yerine tiremisu siparişi,maltepe evlere tremisu siparişi,maltepe ev baklavası siparişi,maltepe diyet yemekleri nereden alabilirmim,maltepe diyet yemekleri nereden sipariş edebilirim,maltepe tepsi baklava siparişi,maltepe börek siparişi,maltepe tepsi börek siparişi,maltepe güveçte sarma siparişi,maltepe ev yapımı yemek siparişi,maltepe ev yemekleri siparişi,istanbul diyat yemekleri,istanbul diyet yemekleri siparişi,istanbul evde yemek siparişi,istanbul firmalara yemek siparişi,istanbul firmalara diyet yemekleri siparişi,istanbul güveçte yaprak sarması siparişi,istanbul güveç yemekleri siparişi,istanbul zeytinyağlı sarma siparişi,istanbul tiramisu siparişi,istanbul iş yerine tiremisu siparişi,istanbul evlere tremisu siparişi,istanbul ev baklavası siparişi,istanbul diyet yemekleri nereden alabilirmim,istanbul diyet yemekleri nereden sipariş edebilirim,istanbul tepsi baklava siparişi,istanbul börek siparişi,istanbul tepsi börek siparişi,istanbul güveçte sarma siparişi,istanbul ev yapımı yemek siparişi,istanbul ev yemekleri siparişi,diyat yemekleri,diyet yemekleri siparişi,evde yemek siparişi,firmalara yemek siparişi,firmalara diyet yemekleri siparişi,güveçte yaprak sarması siparişi,güveç yemekleri siparişi,zeytinyağlı sarma siparişi,tiramisu siparişi,iş yerine tiremisu siparişi,evlere tremisu siparişi,ev baklavası siparişi,diyet yemekleri nereden alabilirmim,diyet yemekleri nereden sipariş edebilirim,tepsi baklava siparişi,börek siparişi,tepsi börek siparişi,güveçte sarma siparişi,ev yapımı yemek siparişi,ev yemekleri siparişi,

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014